Lenovo ADLX65CLGI2A från Green Cell
Sidan innehåller reklam genom annonslänkar för Batteriexperten.
Lenovo ADLX65CLGI2A
Pris
Green Cell PRO Laddare / AC Adapter 20V 3.25A 65W för , Lenovo IdeaPad 3, IdeaPad 5, 320-15 510-15 S145-14 S145-15 S340-14 S540-14 Green Cell högkvalitativ laptopladdare för Lenovo. Fullt kompatibel med de visade bärbara modellerna. Säkerhetsåtgärder säkerställer ett felfritt samarbete med den bärbara datorn. Egenskaper: Effekt: 65W Spänning: 20V Färg: Svart Överhettningsskydd: Ja Produktkod: AD123P Tillverkare: Green Cell Överspänningsskydd: Ja Strömstyrka: 3,25A Spetsstorlek: 4,0 mm-1,7 mm Strömkabel: Ja Serie: PRO Kompatibel med: Lenovo Ideapad 320s, Lenovo Ideapad 520, Lenovo IdeaPad 320, Lenovo IdeaPad 330, Lenovo IdeaPad 320s, Lenovo IdeaPad 330s, Lenovo Ideapad 520s, Lenovo IdeaPad 320s, Lenovo IdeaPad 330s, Lenovo IdeaPad 3010s, Lenovo 130aP aPad 330S osv